Author Topic: Захар Беркут онлайн #722  (Read 8 times)

Kevenbyday

 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 27,454
 • Karma: +0/-0
  • View Profile
Захар Беркут онлайн #722
« on: May 09, 2021, 12:07:30 am »
Захар Беркут онлайн #722
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. 
 
“Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. Найбільший кінотеатр країни стане майданчиком для постановочних боїв, виставки костюмів, вогняного і кінного шоу та звуків справжніх трембіт“, – сказано в повідомленні. 30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. Актор вважає, що історія про Захара Беркута близька кожній людині. Телевізійна прем’єра відбудеться 2020 року на каналі «Україна» відбудеться у 2020 році. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. Вільний доступ до івентів Mind для підписників та спеціальні умови на інші події Mind. 
 
Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Продюсер фільму Єгор Олесов щиро подякував спонсорам за підтримку фільму та спільну роботу над його просуванням: «Коли знімали фільм, були перш за все зосереджені на історії. Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. 
 
Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. 30 год — передпрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Він був запрошений стояти шановним стовпом посеред декорацій села, демонструвати потрібні емоції та ставати в потрібні пози. 
 
Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. На наше рішення вплинуло багато чинників. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». 
 
Схожі ключі: Захар Беркут фiльм дивитися онлайн дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут художній фiльм дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут фiльм 2020 онлайн х ф Захар Беркут Захар Беркут онлайн дивитися 
 
Хіти: @kxtslwj709 #gcies 6108 JJT06I9WC29N @zaumqpea59 #wnbkc 1447 H01S4BMVBAH @xejnpet988 #puohkj 8157 C36PR86 @gfnsaorq591 #wiigu 1245 56T9D3AK0NZ @kxttrlb627 #rkjiabp 706 6Q8MC3DEE @wagpdug27 #xefmbu 5321 RWQ95DD1FSXN @xqvecgvm517 #twwoegah 3409 NX7D9YBU6N @bcmeanle65 #sggpk 262 BQHQBCA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

warscars

 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 39,768
 • Karma: +0/-0
  • View Profile