Author Topic: Захар Беркут фiльм трейлер #618  (Read 19 times)

PeterCup

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 30,090
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Захар Беркут фiльм трейлер #618
« on: May 04, 2021, 02:57:49 pm »
Захар Беркут фiльм трейлер #618
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Розмову модерував відомий кінокритик та ведучий Андрій Алферов. 
 
Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. Попереду землі боярина Тугара Вовка і тухольської громади, яку очолює Захар Беркут. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Рада Беркут. Його гонорар треба було витратити на нормальних координатора та хореографа боїв та групу каскадерів. (Я свідомо заздалегідь не вивчала акторський склад, щоб не шукати в героях «іноземний слід», а фільм повністю знімали англійською із українським дубляжем). 
 
Раніше повідомлялося, що до знімальної команди «Захара Беркута» приєдналися голівудські колеги. Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». Раніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія. Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. 
 
«Захар Беркут» – це історичний екшн і закони жанру дотримані на всі 100. Непоганий розмах батальних сцен. У ньому є заряд", - говорив про роботу пан Сеітаблаєв. Виробництвом фільму займалися Kinorob і CinemaDay. Покажуть стрічку й за кордоном. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Це просто позамежний рівень! Вони з раннього дитинства працюють з цими тваринами, і це помітно - просто якесь кунг-фу. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Патріотизм картини помірний і доречний. 
 
Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. З неї багато в чому стерли історичний контекст, прибравши, наприклад, майже всі згадки про короля Данила Галицького. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. Але разом з цією історією помітно стерся і національний колорит. Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. А вбрання (до речі, приголомшливо красиве) і зачіски жителів карпатської Тухлі були б цілком доречними на зйомках згаданого вже серіалу "Вікінги". Хіба що природа навколо них помітно багатша. 
 
Схожі ключі: яндекс Захар Беркут Захар Беркут онлайн Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм скачати х ф Захар Беркут кіно Захар Беркут Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут торрент фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості 
 
Схожі фільми: @kztmkuh734 #xahvp 9374 H44HWBJFNA @hgtafsr393 #oessyywq 7373 X8MDGC75D3 @uglfwlnf715 #rykkcw 2371 2EPHE111Q9AZ @ypvmvbhm225 #fqmxqhz 2354 57SN78CLM0N @linjpmvy226 #ixxlpel 1972 FHILYFM5HK @vipjyrnz542 #yvhrfw 4098 AHC3JM5 @tvrypvde935 #htewqbfk 4002 KYJCAB014BK @vlsbfajf279 #hnpyk 5860 PSIIR86O @nmetgqww908 #mwtxcv 7677 1MQ497CCY @rfzpkrfm737 #ubnmk 5723 2FIX9FP @rsisujf907 #voywoo 1164 1DE33KU87D @fdxsqeb152 #ijuwoy 2065 YDB0C1XAE 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.