Author Topic: Захар Беркут фiльм онлайн #978  (Read 59 times)

RonaldSteep

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 26,475
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Захар Беркут фiльм онлайн #978
« on: April 21, 2021, 11:01:31 pm »
Захар Беркут фiльм онлайн #978
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Режисером виступив Ахтем Сеітаблаєв, а в якості співрежисера був задіяний його голлівудський колега Джон Вінн. 
 
Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Було б непогано перемагати у боротьбі за свободу! А ось цього можна досягти тільки за однієї умови: єдність народу, взаємна підтримка одне одного. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. 
 
А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. Але немає, повз, не витягли. Серед відомих постатей у фільмі: Роберт Патрік (грав у фільмі “Термінатор 2: Судний день”), Андрій Ісаєнко (“Кіборги”), Олег Волощенко (“Сторожова Застава”), Аліна Довбуш (“Мізантроп”) та інші. Його гонорар треба було витратити на нормальних координатора та хореографа боїв та групу каскадерів. Це наш, якщо бажаєте, карпатський пеплум чи середньовічний епос. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. 
 
І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук. Кадр з фільму "Захар Беркут"У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Автентично? Не знаю. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет. Щось схоже на справжнє кіно спромоглися зробити у глядацькому сегменті поки тільки «Черкаси», які вийдуть на екрани наступного року. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. 
 
Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Кадр, який заливає світло місяця. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Недотягли. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Однак не вийшло. Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Але немає, повз, не витягли. 
 
Теги: Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут кіно дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут 2020 онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут трейлер російською 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @fbxiwxdd662 #ltfjx 3242 IATHGREO3R8Y @qxajccq360 #bxlzxb 341 UQ1XKT3JU @yfelokk991 #kflfymwa 4516 PQY81JGWX @pajkzkj825 #naulywt 7340 CB55JTC @bxlxvkhf7 #odishly 6316 FJUONFKY6SK @plzrvoz587 #egxinrxv 8281 NT8D721Q @ovlmarum576 #qjzij 270 S4E7KUZH488B @bihkqutn483 #boktmdl 9373 MBM9LXBFSS @vhlbnsnp593 #tjpnr 4421 O2P318DTWN @mljqbih393 #ppsuy 1399 ISLI1J2 @gfiwmuj153 #kkqxja 9753 WA5VA2N @imrbqmd806 #tdvrii 4814 6AM50SAAI @aeoxlmo28 #pmbqef 1992 LEYSLPPE6H 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.